Chránte sa !

Radi by sme Vám ponúkli pomoc v boji s „korona vírusom COVID-19“ prostredníctvom dezinfekcie  kancelárií, kontajnerov, spoločných priestorov a šatní. Táto metóda by bola dobrá ako prvencia hlavne v priestoroch kde zamestnanci nemajú možnosť sa chrániť ochrannými pomockami pred nakazením. Na dezinfekciu kontajnerov používame produkty spoločnosti EcoLab, ktorá je odborníkom v oblasti prevencie infekcií a preto ich hlavným cieľom bolo stanoviť preventívne opatrenia na šírenie vírusu 2019-nCoV. Na dezinfekciu kancelárií používame ozón vytvorený pomocou generátoru ozónu, čo zabezpečí maximálnu možnú dezinfekciu objektu. 

Dezinfekcia postrekom

Vysoko efektívne čistiaci a dezinfekčný prípravok pre plochy a povrchy.

Dezinfekčný prostriedok je tekutý koncentrát pre čistenie a dezinfekciu všetkých umývateľných plôch a povrchov najmä v oblasti zdravotníctva, vrátane operačných sál, oddelenia JIS a dialyzačných centier a ďalších rizikových priestorov s vysokou mikrobiologickou záťažou. Optimálna kombinácia užívateľských vlastností = vysoká účinnosť + hygienická bezpečnosť + rýchlosť pôsobenia, to všetko už pri minimálnom aplikovanom množstve. Obsahuje KAS a aldehydy, neobsahuje formaldehyd. Spoľahlivo chráni pred infekciou.


Obsah účinných látok v 100 g koncentrátu:
9,8 g glutaraldehyd
5,0 g benzalkoniumchlorid
5,0 g didecyldimetylamoniumchlorid


zloženie: Antimikrobiálne látky, neionogénne tenzidy, komplexné spojivo, rozpúšťadlo, inhibítory korózie, farbivá a aromatické látky.

Nesporné prednosti výrobku : 

široké spektrum účinkov proti baktériám, kvasinkám a vírusom, virucidné už pri nízkych aplikovaných koncentráciách, účinný proti multirezistentnými stafylokokom (MRSA), dobrý čistiaci účinok, kompatibilita s materiálmi, rýchle a spoľahlivé pôsobenie, hospodárnosť


Výhody výrobku pre užívateľa

vysoká bezpečnosť pacientov i personálu v kontakte s umývateľnými plochami a povrchmi, najmä v priestoroch s vysokou mikrobiologickou záťažou
vyšší stupeň bezpečnosti v prípade rizika vírusových infekcií
odpadá následné dočistenie, na plochách a povrchoch nezostávajú zvyšky, ktoré by spôsobili lepkavosť ošetreného povrchu
Spektrum účinnosti: baktericídne, fungicídne, virucídny, účinok na Clostridium difficile


Dezinfekcia OZÓNOM

Čo je Ozón, ako vzniká?

Keď je kyslík O2 vystavený elektrickému výboju, rozštiepi sa na dva samostatné atómy O. Tie sa ďalej spájajú a niektoré molekuly namiesto dvoch atómov obsahujú tri (O3). Ozón je teda trojatómová molekula kyslíka. V takejto molekule je nahromadené väčšie množstvo energie a preto sa Ozón pomerne rýchlo rozpadáva na molekulový kyslík (O2).

Aj Vy ste si určite všimli, že po väčšej búrky sprevádzanej blýskaním je vzduch čerstvejší, ľahšie sa nám dýcha. To je spôsobené zvýšenou koncentráciou Ozónu v ovzduší, ktorý vznikol počas elektrochemických procesov v atmosfére...

Prečo práve ozón?

Ozón je najsilnejšie dezinfekčné činidlo, ktoré sa prirodzene vyskytuje v prírode. Je 50 krát účinnejší ako chlór a až niekoľko tisíc krát ako chlórové chemické prostriedky. Na rozdiel od chlóru je biologicky a ekologicky nezávadný, keďže sa pomerne rýchlo rozpadá späť na kyslík.

Na rozdiel od rôznych parfumov a deodorantov zápach neprekrýva, ale odbúrava a odstraňuje natrvalo.

Ozón je plyn, ktorý sa dostane do všetkých miest v priestore, do pórov kobercov, čalúnenia , čo sa určite nepodarí žiadnemu z čistiacich a dezinfekčných prostriedkov.

Vďaka svojim vlastnostiam a schopnostiam je prakticky jediným riešením pre alergikov.

Ozón má silné oxidačné vlastnosti a počas jeho väčšej koncentrácie prebieha dezinfekcia a deodorizácia ovzdušia. Ozón vďaka svojím vlastnostiam likviduje s 99,9% úspešnosťou

 • vírusy na 99,99%
 • baktérie na 99,99%
 • huby a spóry plesní
 • hmyz, roztoče, blchy, vši, atď.

Odstraňuje rôzne zápachy a obnovuje čerstvý vzduch

 • cigaretový dym
 • pot
 • WC zápach
 • zvierací zápach
 • kuchynský zápach
 • potravinový zápach
 • zatuchnuté priestory
 • čiastočne chemický zápach

OBJEDNÁVKY NA TEL: 0905 944 919

DEZINFEKCIA - postrekom, foggerovaním, ozonovaním, náterom 

Ako si správne umývať ruky

Dodržiavaním základných hygienických návykov, najmä dôkladným umývaním rúk, môžete zabrániť šíreniu respiračných ochorení, ku ktorým patrí aj COVID-19.